Strona główna W górę

      Woskowanie, parafina
 

 

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową w celu zapoznania się z aktualna ofertą:

www.sprzet-kosmetyczny.pl

Woskownica z wiaderkiem BASIC - cena 160 PLN netto (196,80 PLN brutto).

Pojemność wiaderka około 1 litra. Regulowana temperatura za pomocą potencjometru. W zestawie wyjmowane wiaderko. Moc urządzenia 380 W. W zestawie oprócz woskownicy z wiaderkiem i kołnierzem.

Woskownica SMILE - cena 140 PLN netto (172,20 PLN brutto).

Pojemność garnuszka około 400ml. Regulowana temperatura za pomocą potencjometru. W komplecie garnuszek na wosk. Moc urządzenia 150 W. W zestawie oprócz podgrzewacza dodatkowo oliwka do czyszczenia urządzenia.

Woskownica Maxi - cena 160 PLN netto (196,80 PLN brutto).

Pojemność 800 ml, woskownica na wkładaną puszkę wosku bądź wlewany wosk. Regulowana temperatura za pomocą potencjometru. Obecnie dostępne w kolorystyce fioletowej (podstawa i wieczko).

Woskownica prosta HOB - cena 240 PLN netto (295,20 PLN brutto).

Umożliwia podgrzewanie wosku w puszkach standardowo dostępnych na rynku. Pojemność zbiornika około 500 ml. Regulowana temperatura za pomocą potencjometru oraz dwie kontrolki informujące o pracy urządzenia.

Woskownica z wiaderkiem HOB - cena 260 PLN netto (319,80 PLN brutto).

W komplecie wiaderko, które umożliwia podgrzanie zarówno pojemników dostępnych na rynku jak również większej ilości wosku - przydatne przy woskowaniu większych partii ciała. Pojemność około 1 litra. Regulowana temperatura za pomocą potencjometru oraz dwie kontrolki informujące o pracy urządzenia.

Woskownica rolkowa przenośna - cena 40 PLN netto (49,20 PLN brutto).

Najbardziej ekonomiczna woskownica na rynku. Współpracuje z aplikatorami typu "Roll On". Przystosowana do użytkowania wkładów typu "spodenki" (depileve) oraz standardowych wkładów 100ml bez tzw. rozcięcia. W zestawie baza, rączka oraz przewód zasilający. Możliwość łączenia kilku baz w jeden zestaw tworzący kombajn. Woskownica posiada wyłącznik główny oraz kontrolkę informującą o pracy urządzenia. Moc urządzenia 13W.

 

 

 

Woskownica rolkowa przenośna DUO (podwójna) - cena 120 PLN netto (146,40 PLN brutto).

Najbardziej ekonomiczna woskownica na rynku. Współpracuje z aplikatorami typu "Roll On". Przystosowana do użytkowania wkładów typu "spodenki" (depileve) oraz standardowych wkładów 100ml bez tzw. rozcięcia. W zestawie baza i dwie rączki - głowice. Woskownica posiada wyłącznik główny oraz kontrolkę informującą o pracy urządzenia. Moc urządzenia 26W.

Woskownica rolkowa przenośna TRIO (potrójna) - cena 160PLN netto (196,80 PLN brutto).

Najbardziej ekonomiczna woskownica na rynku. Współpracuje z aplikatorami typu "Roll On". Przystosowana do użytkowania wkładów typu "spodenki" (depileve) oraz standardowych wkładów 100ml bez tzw. rozcięcia. W zestawie baza i trzy rączki - głowice. Woskownica posiada wyłącznik główny oraz kontrolkę informującą o pracy urządzenia. Moc urządzenia 39W.

 

Woskownica rolkowa przenośna HOB- cena 100 PLN netto (123 PLN brutto).

Najbardziej ekonomiczna woskownica na rynku. Współpracuje z aplikatorami typu "Roll On" o pojemności 80ml dostępnymi w naszej w firmie w szerokim wyborze zapachowym. W zestawie oprócz bazy i głowicy również 3 wkłady z woskiem oraz jedna końcówka na aplikator. Regulowana temperatura za pomocą potencjometru oraz kontrolka informująca o pracy urządzenia.

Woskownica rolkowa na 3 aplikatory HOB- cena 200,00 PLN netto (246 PLN brutto).

3 - stanowiskowy uniwersalny podgrzewacz na aplikatory o pojemności 80 ml, 100ml oraz wkłady z parafina w spray'u. Możliwość regulacji temperatury za pomocą potencjometru.

Woskownica rolkowa na 6 aplikatorów HOB- cena 365,00 PLN netto (448,95 PLN brutto).

6 - stanowiskowy uniwersalny podgrzewacz na aplikatory o pojemności 80 ml, 100ml oraz wkłady z parafina w spray'u. Możliwość regulacji temperatury za pomocą potencjometru - osobna regulacja dla każdej z dwóch sekcji podgrzewającej 3 aplikatory.

Woskownica rolkowa stacjonarna B - cena 405 PLN netto (498,15 PLN brutto).

Podgrzewacz wosku wraz z zestawem aplikatorów jest urządzeniem do szybkiej i prostej w obsłudze depilacji. Zastosowane aplikatory posiadają dozowniki typu "Roll On", które ułatwiają nałożenie cienkiej warstwy wosku oraz utrzymanie stałej, optymalnej temperatury.

Woskownica na wosk w puszkach B - cena 325 PLN netto (399,75 PLN brutto).

Woskownica jest aparatem do depilacji. Otwór w obudowie umożliwia podgrzewanie wosku w puszkach o wymiarach standardowych - ogólnie dostępnych w handlu.

Podgrzewacz do parafiny w zestawie ORANGE - cena 120 PLN netto (147,60 PLN brutto).

W komplecie oprócz podgrzewacza rękawica frotte, skarpeta frotte, jednorazowe rękawiczki foliowe oraz zestaw parafiny (2 opakowania - 1 kg). Gotowy komplet do pracy. Moc 150W.

Podgrzewacz do parafiny STANDARD- cena 150 PLN netto (184,50 PLN brutto).

Obecnie dostępne w kolorze niebieskim.

Podgrzewacz do parafiny w zestawie LUX - cena 290 PLN netto (356,70 PLN brutto).

Parafiniarka o dużej komorze - umożliwia wykonywanie zabiegów na stopach. Pojemność maksymalna zbiornika - 5 litrów. Elektroniczne sterowanie z funkcją automatycznego włączania, wyłączania, zegarem i stopniową regulacją temperatury. W komplecie oprócz podgrzewacza rękawica frotte, skarpeta frotte, jednorazowe rękawiczki foliowe oraz zestaw parafiny (4 opakowania - 2 kg). Gotowy komplet do pracy. Moc 220W.

 

Kliknij tutaj aby przejść do strony z ofertą wosków i akcesoriów do depilacji.

Zamówienia lub pytania prosimy kierować na:

0 601 18 11 25

0 61 8280 562

kosmed@kosmed.nazwa.pl

 

Strona główna ] W górę ]