Strona główna

      Regulamin
 

 

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową:

www.sprzet-kosmetyczny.pl

1. Niniejsza strona oraz informacje na niej zawarte nie są ofertą handlową w rozumieniu kodeksu handlowego.

2. Towar oferowany przez naszą firmę jest objęty gwarancją oraz dostarczany zawsze z dowodem zakupu. Standardowo jest to paragon fiskalny, aby otrzymać fakturę VAT należy podać pełne dane firmy wraz z numerem NIP. Wystawiamy również faktury imienne.

3. W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii sprzętu należy skontaktować się z naszą firmą oraz dostarczyć towar w oryginalnym opakowaniu do nas lub do wskazanego przez nas serwisu gwarancyjnego na terenie Polski. Nie pokrywamy kosztów dostarczenia sprzętu do naszej siedziby lub wskazanego serwisu.

4. Jeśli towar, który Państwo otrzymaliście jest niekompletny należy to zgłosić do naszej siedziby najpóźniej następnego dnia roboczego po otrzymaniu przesyłki.

5. Gdy opakowanie jest zniszczone, zgniecione, podziurawione lub zamoczone należy bezwzględnie zgłosić to kurierowi dostarczającemu przesyłkę w celu sporządzenia raportu będącego podstawą do otrzymania odszkodowania (nowego produktu lub naprawy otrzymanego). Przyjęcie zniszczonego towaru bez zastrzeżeń od osoby dostarczającej paczki wyklucza możliwość reklamowania towaru pod kątem uszkodzeń powstałych podczas transportu.

6. Przesyłki ważące ponad 30 kg kurier ma obowiązek dostarczyć tylko w systemie "burta - burta". Oznacza to w praktyce, że wymagana jest pomoc we wniesieniu takiej paczki do lokalu. Palety natomiast mogą być dostarczone tylko do miejsc gdzie można dojechać wózkiem paletowym.

 

Strona główna ]