Strona główna W górę

      Fotele kosmetyczne
 

 

Profi 5 Profi 4

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową w celu zapoznania się z aktualna ofertą:

www.sprzet-kosmetyczny.pl

Fotel kosmetyczny Profi 4 - cena 620 PLN netto (762,60 PLN brutto).

 Fotel posiada otwór na twarz (pod wyciąganą poduszką - zagłówkiem) do wykonywania zabiegów w pozycji "na brzuchu". Ręczna regulacja wysokości podparcia pleców oraz nóg. Podłokietniki można szybko zdemontować. Kolor podstawy - biały. Wysokość siedziska to około 63 cm, długość tapicerki po rozłożeniu do poziomu to ponad 180 cm, szerokość 60cm. Tapicerka w odcieniu bieli. Towar dostępny od zaraz!

Fotel kosmetyczny Profi 4 Pedicure - cena 730 PLN netto (897,90 PLN brutto).

 Fotel posiada otwór na twarz (pod wyciąganą poduszką - zagłówkiem) do wykonywania zabiegów w pozycji "na brzuchu". Ręczna regulacja wysokości podparcia pleców oraz nóg. Podłokietniki można szybko zdemontować. Wysokość siedziska to około 63 cm, długość tapicerki po rozłożeniu do poziomu to ponad 180 cm, szerokość 60cm. Podparcie prawej i lewej nogi regulowane osobno - wersja pedicure, dodatkowo wysuwane i łatwe do wyjęcia podnóżki pozwalające na skrócenie lub wydłużenie podparcia nóg. Tapicerka w odcieniu bieli. Towar dostępny od zaraz!

Fotel kosmetyczny Profi 4 z kuwetami - cena 610 PLN netto (750,30 PLN brutto).

Fotel posiada otwór na twarz (pod wyciąganą poduszką - zagłówkiem) do wykonywania zabiegów w pozycji "na brzuchu". Ręczna regulacja wysokości podparcia pleców oraz nóg. Podłokietniki można szybko zdemontować. Pod siedziskiem dwie podręczne, wyciągalne kuwety. Wysokość siedziska to około 68 cm, długość tapicerki po rozłożeniu do poziomu to ponad 180 cm, szerokość 60cm. Towar dostępny od zaraz!

Fotel kosmetyczny podnoszony hydraulicznie Profi 5 - cena 980 PLN netto (1205,40 PLN brutto).

 

Fotel podnoszony (góra/dół) za pomocą układu hydraulicznego sterowanego dźwignią. Fotel podnoszony poprzez naciśnięcie dźwigni, opuszczany po głębokim wciśnięciu dźwigni w dół. Blokowanie fotela po podniesieniu dźwigni do góry. Niewątpliwą zaletą fotela jest możliwość jego obracania dookoła własnej osi na podnośniku. Mechanicznie regulowana wysokość położenia oparcia tułowia oraz podparcia nóg. Wykonany z bardzo odpornej imitacji skóry wysokiej jakości w odcieniu bieli. Towar dostępny od zaraz!

Fotel kosmetyczny podnoszony hydraulicznie Profi 5 - cena 1150 PLN netto (1414,50 PLN brutto).

 

Fotel podnoszony (góra/dół) za pomocą układu hydraulicznego sterowanego dźwignią. Fotel podnoszony poprzez naciśnięcie dźwigni, opuszczany po głębokim wciśnięciu dźwigni w dół. Blokowanie fotela po podniesieniu dźwigni do góry. Niewątpliwą zaletą fotela jest możliwość jego obracania dookoła własnej osi na podnośniku. Mechanicznie regulowana wysokość położenia oparcia tułowia oraz podparcia nóg. Wykonany z bardzo odpornej imitacji skóry wysokiej jakości w odcieniu bieli. Podstawa dodatkowo zabudowana. Towar dostępny od zaraz!

Fotel kosmetyczny podnoszony hydraulicznie Profi 5 w wersji pedicure - cena 1150 PLN netto (1414,50 PLN brutto).

Fotel podnoszony (góra/dół) za pomocą układu hydraulicznego sterowanego dźwignią. Fotel podnoszony poprzez naciśnięcie dźwigni, opuszczany po głębokim wciśnięciu dźwigni w dół. Blokowanie fotela po podniesieniu dźwigni do góry. Niewątpliwą zaletą fotela jest możliwość jego obracania dookoła własnej osi na podnośniku. Mechanicznie regulowana wysokość położenia oparcia tułowia oraz podparcia nóg. Wykonany z bardzo odpornej imitacji skóry wysokiej jakości w odcieniu bieli. Podparcie prawej i lewej nogi regulowane osobno - wersja pedicure, dodatkowo wysuwane i łatwe do wyjęcia podnóżki pozwalające na skrócenie lub wydłużenie podparcia nóg. Towar dostępny od zaraz!

Fotel kosmetyczny podnoszony hydraulicznie Profi 5 w wersji pedicure - cena 1250 PLN netto (1537,50 PLN brutto).

Fotel podnoszony (góra/dół) za pomocą układu hydraulicznego sterowanego dźwignią. Fotel podnoszony poprzez naciśnięcie dźwigni, opuszczany po głębokim wciśnięciu dźwigni w dół. Blokowanie fotela po podniesieniu dźwigni do góry. Niewątpliwą zaletą fotela jest możliwość jego obracania dookoła własnej osi na podnośniku. Mechanicznie regulowana wysokość położenia oparcia tułowia oraz podparcia nóg. Wykonany z bardzo odpornej imitacji skóry wysokiej jakości w odcieniu bieli. Podstawa dodatkowo zabudowana. Podparcie prawej i lewej nogi regulowane osobno - wersja pedicure, dodatkowo wysuwane i łatwe do wyjęcia podnóżki pozwalające na skrócenie lub wydłużenie podparcia nóg. Towar dostępny od zaraz!

Fotel kosmetyczny podnoszony elektrycznie Profi 5 - 1 siłownik - cena 2000 PLN netto (2460 PLN brutto).

 

Fotel sterowany elektrycznie: elektrycznie regulowana wysokość położenia całego fotela (zakres do ok. 15 cm); mechanicznie regulowana wysokość położenia oparcia tułowia oraz podparcia nóg. Sterowany za pomocą pilota. Szerokość tapicerki ok. 62 cm, podłokietnikami ok. 80cm. Długość po rozłożeniu na płasko regulowana do ponad 200 cm. Bardzo stabilny. W komplecie 2 sztuki łatwo wyjmowanych podłokietników oraz wysuwany zagłówek i podnóżek. Wykonany z bardzo odpornej imitacji skóry wysokiej jakości w odcieniu bieli. Towar dostępny od zaraz!

Fotel kosmetyczny podnoszony elektrycznie Profi 5 - 3 siłowniki - cena 3000 PLN netto (3690 PLN brutto).

 

Fotel sterowany elektrycznie: elektrycznie regulowana wysokość położenia całego fotela (zakres do ok. 15 cm); elektrycznie regulowane również podnoszenie oparcia pleców i nóg. Sterowany za pomocą pilota. Szerokość tapicerki ok. 62 cm, podłokietnikami ok. 80cm. Długość po rozłożeniu na płasko regulowana do ponad 200 cm. Bardzo stabilny. W komplecie 2 sztuki łatwo wyjmowanych podłokietników oraz wysuwany zagłówek i podnóżek. Wykonany z bardzo odpornej skóry ekologicznej wysokiej jakości w kolorze białym. Towar dostępny od ręki!

Fotel kosmetyczny podnoszony elektrycznie Profi 6 - cena 3000 PLN netto (3690PLN brutto).

Fotel elektryczny z 3 siłownikami sterowanymi pilotem:  regulacja wysokości siedziska, kąta podparcia nóg oraz kąta podparcia pleców. W komplecie 2 sztuki podłokietników, które można łatwo demontować oraz wysuwany zagłówek z otworem do masażu. Masa całkowita fotela: 75kg. Długość fotela rozłożonego na płasko: ok. 200-215cm, szerokość ok. 62cm. Wysokość fotela rozłożonego na płasko ok. 67-90cm. Kolor biały, profilowana tapicerka.

Fotel kosmetyczny podnoszony elektrycznie Profi 6 pedicure - cena 3200 PLN netto (3936 PLN brutto).

Fotel elektryczny z 5 siłownikami sterowanymi pilotem:  regulacja wysokości siedziska, kąta siedziska, kąta podparcia nóg - każdej z osobna oraz kąta podparcia pleców. W komplecie 2 sztuki podłokietników, które można łatwo demontować oraz wysuwany zagłówek z otworem do masażu i wysuwane podnóżki. Masa całkowita fotela: 75kg. Długość fotela rozłożonego na płasko: ok. 200-215cm, szerokość ok. 62cm. Wysokość fotela rozłożonego na płasko ok. 67-90cm. Kolor biały, profilowana tapicerka. Podparcie prawej i lewej nogi regulowane osobno - wersja pedicure, dodatkowo wysuwane i łatwe do wyjęcia podnóżki pozwalające na skrócenie lub wydłużenie podparcia nóg.  Dostępne od ręki.

Fotel kosmetyczny podnoszony elektrycznie Profi 6A - cena 3000 PLN netto (3690PLN brutto).

Fotel elektryczny z 3 siłownikami sterowanymi pilotem:  regulacja wysokości siedziska, kąta podparcia nóg oraz kąta podparcia pleców. W komplecie 2 sztuki podłokietników, które można łatwo demontować oraz wysuwany zagłówek z otworem do masażu. Masa całkowita fotela: 75kg. Długość fotela rozłożonego na płasko: ok. 200-215cm, szerokość ok. 62cm. Wysokość fotela rozłożonego na płasko ok. 67-90cm. Kolor biały, pikowana tapicerka.

Fotel kosmetyczny podnoszony elektrycznie Profi 6A pedicure - cena 3500 PLN netto (4305 PLN brutto).

Fotel elektryczny z 5 siłownikami sterowanymi pilotem:  regulacja wysokości siedziska, kąta siedziska, kąta podparcia nóg - każdej z osobna oraz kąta podparcia pleców. W komplecie 2 sztuki podłokietników, które można łatwo demontować oraz wysuwany zagłówek z otworem do masażu. Masa całkowita fotela: 75kg. Długość fotela rozłożonego na płasko: ok. 200-215cm, szerokość ok. 62cm. Wysokość fotela rozłożonego na płasko ok. 67-90cm. Kolor biały, pikowana tapicerka.

 

Fotel kosmetyczny podnoszony elektrycznie Profi 7 - cena 3900 PLN netto (4797 PLN brutto).

Fotel sterowany elektrycznie we wszystkich zmiennych płaszczyznach. Sterowanie za pomocą pilota. 4 siłowniki zapewniają płynna elektryczną regulacje wysokości siedziska, kąta siedziska, kąta podparcia nóg oraz kąta podparcia pleców. Podłokietniki można łatwo demontować. Masa całkowita fotela: 65kg. Długość fotela rozłożonego na płasko: 182cm, szerokość około 60cm. Wysokość fotela rozłożonego na płasko 62-86cm. Standardowo kolor biały, pikowana tapicerka. Producent: Biomak (model FR02).

Fotel kosmetyczny podnoszony elektrycznie Profi 7 Pedicure - cena 4400 PLN netto (5412 PLN brutto).

Fotel sterowany elektrycznie we wszystkich zmiennych płaszczyznach. Sterowanie za pomocą pilota. 5 siłowników zapewnia płynna elektryczną regulacje wysokości siedziska, kąta siedziska, kąta podparcia nóg dla każdej z nóg osobno oraz kąta podparcia pleców. Regulowana długość podnóżków, podłokietniki można łatwo demontować. Masa całkowita fotela: 67kg. Długość fotela rozłożonego na płasko: 185cm, szerokość około 60cm. Wysokość fotela rozłożonego na płasko 62-86cm. Standardowo kolor biały, pikowana tapicerka. Producent: Biomak (model FR03).

 

Fotel kosmetyczny do Pedicure i Makijażu - cena 760 PLN netto (934,80 PLN brutto).

Dostosowany do potrzeb klientów i osób wykonujących zabiegi makijażu, demakijażu i profesjonalnego wizażu. W zestawieniu z podnóżkiem idealny do zabiegów pedicure. Wygodny i estetyczny, idealny do małych salonów. PIKOWANA TAPICERKA. Regulowana wysokość i kąt nachylenia siedziska. Zdejmowany zagłówek. Waga 20 kg, wysokość regulowana za pomocą kolumny gazowej w zakresie 52-66 cm. Towar dostępny od zaraz!!!

W naszej ofercie posiadamy również szerszą gamę foteli podnoszonych elektrycznie i pneumatycznie. W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt z nami.

Zamówienia lub pytania prosimy kierować na:

Tel.:  601 18 11 25

Tel./fax.:  61 8280 562

kosmed@kosmed.nazwa.pl

 

Strona główna ] W górę ] Profi 5 ] Profi 4 ]